TV-tablå

00:30
Motorcykel
Motorcykel: Pit Stop (28*min)
00:58
Motocross
Motocross: VM i Loket, Tjeckien -   (62*min)
01:59
Simhopp
Simhopp: VM - Herrar, 3 m synkroniserat, final  (62*min)
08:19
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Herrar, 3 m synkroniserat, final  (36*min)
08:55
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Simhopp, damer, 10m, kval  (164*min)
 
11:39
Simning
Simning: Pool Talk (7*min)
12:56
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Simhopp, damer, 1m, final  (26*min)
 
13:22
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Herrar, 3 m synkroniserat, final  (33*min)
13:55
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Semifinal, 10m, damer  (99*min)
16:39
Fotboll
Fotboll: U19 EM för damer, Israel - Final: Spanien - Sverige  (60*min)
17:40
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Herrar, 3 m synkroniserat, final  (46*min)
 
18:25
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Simhopp, 3m/10m, lag  (97*min)
20:02
Sport
Sport: Campus - Magasinprogram med fokus på universitetsmästerskap arrangerade av FISU. Innehåller bland annat intervjuer och rapporter om förberedelserna inför Universiaden. (21*min)
20:23
Sport
Sport: Wednesday Selection (13*min)
20:37
Sport
Sport: Wednesday Selection (2*min)
20:39
Ridsport
Ridsport: Riders Club - De senaste nyheterna från ridsportvärlden. (9*min)
20:48
Golf
Golf: US PGA Tour - RBC Canadian Open (41*min)
21:28
Ridsport
Ridsport: FEI Nations Cup i Falsterbo, Sverige -   (40*min)
22:08
Sport
Sport: Wednesday Selection (3*min)
22:11
Segling
Segling: Yacht Club - De senaste nyheterna från seglingsvärlden. (6*min)
22:18
Sport
Sport: Wednesday Selection (10*min)
22:28
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Simhopp, 3m/10m, lag  (48*min)
23:16
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Simhopp, damer, 1m, final  (26*min)
23:42
Simhopp
Simhopp: VM i Kazan, Ryssland - Herrar, 3 m synkroniserat, final  (45*min)
 
01:31
Motocross
Motocross: VM i Loket, Tjeckien - MX2, lopp 2  (29*min)
03:56
Motocross
Motocross: VM - MX2, lopp 2  (27*min)
04:23
Motocross
Motocross: VM i Loket, Tjeckien - MXGP, lopp 1  (38*min)
05:01
Motocross
Motocross: VM i Loket, Tjeckien - MXGP, lopp 2  (41*min)
05:42
Gp3
GP3: Series i Budapest, Ungern - Lopp 2  (33*min)
06:16
Fotboll
Fotboll: U19 EM för damer, Israel - Final: Spanien - Sverige (73*min)
08:25
Bilracing
Bilracing: Porsche Super Cup i Budapest, Ungern -   (40*min)
09:06
Bilracing
Bilracing: Blancpain Endurance Series i Spa, Belgien -   (55*min)
10:01
Motorcykel
Motorcykel: Pit Stop (29*min)
 
12:01
Speedway
Speedway: Elitserien, Sverige - : Piraterna (SWE) - Indianerna (SWE) (87*min)
 
20:05
Fotboll
Fotboll: Ekstraklasa, Polen - Gornik Leczna (POL) - Górnik Zabrze (POL) (83*min)
21:28
Gp3
GP3: Series i Budapest, Ungern - Lopp 2  (40*min)